E-Mailinfo@usteknik.com.tr

Çağrı Merkezi

444 2 965

Viessmann Isı Pompası

Vitocal 200-S Ürün Özellikleri

Vitocal 200-S

Ürün Özellikleri

  • Dış ünite isteğe bağlı olarak monte edilebilir (yerde duran veya duvara asılı)
  • Isıtma ve soğutma için ters işletme
  • Kamu tarafından teşvik verilebilir (bulunduğu yere bağlı)
  • Kendi ürettiğiniz elektriğin en iyi şekilde kullanılması

Split tipi hava-su ısı pompası Vitocal 200-S

Split tasarımlı hava-su ısı pompası Vitocal 200-S, dış havada bulunan ısıyı çevre dostu ve uygun maliyetli şekilde kullanır. İsteğe göre sadece ısıtma veya ısıtma ve soğutma için temin edilebilir.

Viessmann’ın son derece sessiz dış üniteleri

Zamansız tasarımdaki yeni dış üniteler göz alıcı bir şekilde dikkat çekiyor. Bir veya iki fanlı dış ünite cihazlar şirketin kendi geliştirme ve üretimidir. Çok sessiz çalışmaya ek olarak çok iyi performansa ve mükemmel işleme ve ürün kalitesine sahiptir – Made in Germany.

Vitocal 200-S örneğin sıralı konut siteleri gibi dar yerleşim alanlarında kullanım için özellikle uygundur.

VITOCAL 300-G

Viessmann’ın antifriz/su ısı pompası 5.9 -116 kW aralığındaki kapasiteler ile küçük konuttan merkezi ısıtma sistemine kadar kullanabilir.

Vitotronic 200 kontrolü üzerinden ısı pompaları internet arayüzü Vitoconnect (aksesuar) ve ücretsiz ViCare App yoluyla uzaktan da kontrol edilebilir. Ayrıca merkezi konut havalandırma cihazları Vitovent ile kombinasyon da mümkündür.

ViCare App (Mobil Uygulama)

ViCare App (mobil uygulama)  sayesinde tesis işletmecisi akıllı telefon yoluyla kendi ısıtma sistemini kontrol edebilir. Çalışma durumu herhangi bir zamanda görüntülenebilir ve bir arıza durumunda, daha önce uygulamada depolanan uzman şirket ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurulabilir.

Open chat