E-Mailinfo@usteknik.com.tr

Çağrı Merkezi

444 2 965

Regen Hidroforlar ve Pompalar

Paket Hidraforlar

Regen AT serisi paket hidraforlar  sessiz çalışmasından dolayı, temiz su temininde, villa ve yazlıklarda, 5 kat 12 daireye kadar olan binalarda kullanıma uygundur.Ekonomik, uzun ömürlü ve enerji tasarrufu yapabilen yeni seri sessiz paket hidraforlarımız, döküm gövdeye sahip olduğu için tesisat ağırlığını üzerine alabilir ve deforme olmaya karşı dayanıklıdır.

Hidroforunuz kendisiyle aynı seviyeden yada üst koddan emiş yapıyorsa emiş hattında çekvalf kullanmanız geremektedir. Ayrıcı hidroforun basma hattında da mutlaka çekvaf kullanılmalıdır.

Hidroforunuz kendi seviyesinin altında yani eksi koddan emiş yapıyorsa hava yapmaması için mutlaka klape kullanılmalıdır.

Hidroforunuzun emiş anında suda oluşan pisliklerden zarar görmemesi için pislik tutucu kullanılmalıdır. Depo veya kuyunuzda su bittiğinde hidroforunuzun otomatik olarak durması için seviye flatörü kullanmanız gerekmektedir. Su seviye flatörü sadece tank veya küreli modellerde kullanılır hidromatlı hidroforlarda flatör kullanmaya gerek yoktur.

Regen Life Hidrafor Modelleri ve Teknik Özellikleri

Pompa Modelleri ve Teknik Özellikleri

Frekans Konvertörlü Sirkülasyon Pompaları  

Frekans Konvertörlü Sirkülasyon Pompaları  

Regen Symrna sahip olduğu farklı işletim modları ile geleneksel tek ve üç hızlı pompalardan farklı olarak sürekli ideal çalışma noktasında hizmet verir. Bu sayede yüksek enerji tasarrufu mümkün olur.

• Harici sensör ve kontrolör gerekmez.

• Motordaki ısınmanın düşük olmasıyla motor ömrü uzar.

• Motor ömrü, motor yataklarındaki gerilmenin daha düşük olması sebebiyle uzar.

• Titreşim ve gürültü seviyesi daha düşüktür

Regen Symrna Serisinin Sunduğu Önemli Avantajlar

1. A Sınıfı Yüksek enerji Tasarruflu

2. İdeal Performans

3. Güvenilirlik

4. Montaj ve Devreye Alma Kolaylığı

5. Satış sonrası hizmet ve yedek parça temin kolaylığı

6. Elektronik kontrollü

7. Türkiye SGM-2011/15 ve AB EC 641/2009 yönetmeliklerine uygun

Pompa Modelleri ve Teknik Özellikleri

Güneş Enerjisi Pompaları Ürün Özellikleri

Güneş Enerjisi Pompaları  

Pompalar, açık ve kapalı sistemlerde kullanılabilir. Pompalarda, kapalı rotor türü vardır. Pompa ve motor salmastrasızdır, sızdırmazlık için iki conta ile bir yekpare ünite oluşturulur. Yataklar pompalanan sıvı ile yağlanır.

ÖNEMLİ AVANTAJLARI

Sessiz Çalışma

Düşük Enerji Tüketimi

3 Hız Kademe Ayarı

Bakımı Kolay

Salmastrasız Islak Rotorlu Motor

TEKNİK ÖZELLİKLER

Voltaj :220 V
Frekans :50 Hz
Koruma Seviyesi :IP44
Motor Yalıtımı :Sınıfı f
Motor Gücü :120-260 Watt
Max. Çalışma Basıncı :10 Bar
Akışkan Sıcaklığı Aralığı :+2 °C /+ 100 °C aralığında
Max. Çevre Sıcaklığı :+40 °C
Akışkan Karakteristiği :Temiz,katı parçacık ve mineral yağ içermeyen, viskoz olmayan, kimyasal olarak nötr, su karekterine yakın (max %30 glikol)

Kendinden Emişli Pompalar

REGEN QB SERİSİ

Regen QB serisi pompalar, minumum 20mt maksimum 75 mt basma yüksekliğine sahip yüksek basınçlı pompalardır. Pompa çark ve sürtünme yüzeylerinin bronz olması sebebi ile yüksek sıcaklık gerektiren (ütü makinaları, buhar kazanları) tesisatlarda,yazlıklarda, villalarda uzak mesafeli yerlere temiz su temininde kullanılmaktadır.

REGEN SGJ SERİSİ

Regen SGJ serisi pompalar, minumum 10 mt maksimum 60 mt basma yüksekliğine sahip yüksek basınçlı pompalardır. Pompa çark ve sürtünme yüzeylerinin paslanmaz olması sebebi ile arıtma sistemlerinde ,gıda endüstrilerinde ,hastane ve hijyenik ortamlarda ,çeşitli kimyasalların aktarılmasında, balık üretme çiftliklerinde ,havuz devir daim sistemlerinde, yazlıklarda, villalarda uzak mesafeli yerlere temiz su temininde kullanılan sesiz pompalardır.

REGEN TSJW SERİSİ

Regen TJSW serisi pompalar sessiz çalışmasından dolayı, hassas ortamlarda hidrofor sistemine basınçlı su temininde, bağ bahçe sulamalarında, inşaatlarda, benzin istasyonlarında, temiz su temininde, villa ve yazlıklarda, 5 kat 12 daireye kadar olan binalarda hidrofor amaçlı kullanıma uygundur.Ekonomik, uzun ömürlü ve enerji tasarrufu yapabilen yeni seri sessiz jet pompalarımız, döküm gövdeye sahip olduğu için tesisat ağırlığını üzerine alabilir ve deforme olmaya karşı dayanıklıdır.Noryl fanlı olan pompa fanları daha geniş çapları ile daha güçlü performansa sahiptir.

REGEN JET SERİSİ

Regen JET serisi pompalar sessiz çalışmasından dolayı, hassas ortamlarda hidrofor sistemine basınçlı su temininde, bağ bahçe sulamalarında, inşaatlarda, benzin istasyonlarında, temiz su temininde, villa ve yazlıklarda, 5 kat 12 daireye kadar olan binalarda hidrofor amaçlı kullanıma uygundur.Ekonomik, uzun ömürlü ve enerji tasarrufu yapabilen yeni seri sessiz jet pompalarımız, döküm gövdeye sahip olduğu için tesisat ağırlığını üzerine alabilir ve deforme olmaya karşı dayanıklıdır.Pompa fanları noryl dir.

RGN JET/TJSW/SGJ SERİLERİ

RGN QB SERİSİ

Open chat