E-Mailinfo@usteknik.com.tr

Çağrı Merkezi

444 2 965

Viessmann Klima

Vitoclima 200-S/HE High Seasonal Ürün Özellikleri

Vitoclima 200-S/HE High Seasonal Serisi

Sezonsal verimlilik kriterlerine uyumlu DC Inverter

A++ Enerji Sınıfı

12 Aya Varan Taksit İmkânı

Opsiyonel WIFI aksesuarı ile uzaktan erişim imkanı

Vitoclima 200-S/HE serisine eklenen yeni opsiyonel WIFI modülü sayesinde klimanızı evde ve ev dışında Cep telefonunuzdan kontrol edebilir dilediğiniz fonksiyonları ayarlayarak programlayabilirsiniz.

Konforlu uyku modu

Uyku halindeki metabolizma değişim hızına uyumlu şekilde oda sıcaklığı set değeri arttırılıp (soğutma modunda), azaltılarak (ısıtma modunda) konforlu bir uyku sağlanmaktadır. Konforlu uyku modu ayrıcalığı Vitoclima 200-S/HE serileri için standarttır.

Otomatik temizleme

Klima işletimi durdurulduktan sonra kompresör çalışmasını sonlandırmasına rağmen iç ünite fanı çalışmaya devam eder. Böylece evaporatör üzerinde bakteri oluşumuna yol açabilecek nemin kurutulması sağlanır. Otomatik temizleme fonksiyonu Vitoclima200-S/HE serileri için standarttır.

İklimlendirmede konfor

Vitoclima 200-S/HE serisi, geniş kanat açılarıve yukarı – aşağı / sağa – sola otomatik salınım kontrolü ile homojen hava dağılımı, dolayısıyla konforlu iklimlendirme sunmaktadır. (*)Ayrıca, özel kumanda sensörü ile ayar sıcaklığı, kullanıcının bulunduğu ortam sıcaklığına göre otomatik ayarlanarak optimum konfor sağlanmaktadır.

İç ortam havası temizliği standart

Vitoclima 200-S/HE serisi klimalarda bulunan filtrenin özelliği sayesinde iç ortam havasında bulunan zararlı mikroorganizmaların absorbe edilmesi sağlanır. 

(*): MHE1 serisi için standarttır

DC Inverter teknolojisi

Vitoclima 200-S/HE serisinde bulunan DC Inverter teknolojisi, kompresör devrini ihtiyaca göre ayarlar. Klimanız ihtiyacınız kadar çalışır.

Vitoclima 200-S/HE kısmi yüklerde çok verimli çalışır. Yüksek SCOP/SEER, işletme maliyetlerini düşürür.

İşletme dış ortam sıcaklık aralıkları

Soğutma modunda; -15 °C ~ 43 °C

Isıtma modunda; -15 °C ~ 24 °C

Vitoclima 100-S Salon Tipi Split Klima Ürün Özelleikleri

Vitoclima 100-S Salon Tipi Split Klima

Salon Tipi klima iç mekan olarak özellikle ofis, mağaza ve restoranlarda kullanımı ile ortamın ısıtılması, soğutulması ve iklimlendirilmesi için en doğru seçeneklerden biridir.

Ancak satın alacağınız salon tipi klimadan iyi bir performans almanız ve sorun yaşamamanız için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.

Her şeyden önce cihaz, güvenliği ve işletim performansının güvencesi olarak, kaliteli malzemelerden akıllıca tasarlanmış ve modern yöntemlerle, uluslararası kalite standartlarına göre üretilmiş olmalıdır.

Salon tipi klima alımında satışa sunulan ürünün uluslararası yüksek standartlara uygun olması başta güvenlik ve ısıtma/soğutma performansı olmak üzere pek çok konuda kullanıcı için bir garantidir.

Tercih edilen markanın ülke çapında – her biri konusunda uzman olan – projelendirme ekibi ve teknik servis ağının olması şarttır.

Dünyanın önde gelen ısı tekniği çözümleri üreten firmalardan biri kabul edilen Viessmann, salon tipi klimalarda da bütün bu kriterlere uygun, en modern ve verimli çözümler sunar.

Klima ve iklimlendirme teknolojilerinde enerji performansında en temel ölçülerinden biri klima cihazının ısıtma ve soğutmada harcadığı birim enerjiyi gösteren COP ve EEC değerleridir.

Yeni nesil Viessmann klimalarda bu performans katsayıları oldukça yüksektir.

Bunun anlamı, aldığınız Viessmann klima ile piyasadaki rakip markalara kıyasla daha az elektrik ve daha az masrafla daha fazla ısınabilir ya da serinleyebilirsiniz.

Viessmann’ın onlarca yıla dayanan deneyimi, ar-ge çalışmaları ve kaliteden en ufak bir ödün vermeyişi iç mekanlarda hava kalitesinin her zaman yüksek kalmasını sağlayan en iyi çözümü sunabilmesinin formülüdür.

Vitoclima 100-S Salon Tipi (on-off) Split Klima

  • Dış ortam çalışma sıcaklık aralığı: soğutmada 43 °C ve ısıtmada -7 °C
  • İç mekana sıcak havayı homojen bir şekilde dağıtabilen güçlü fan sistemi
  • Turbo soğutma özelliği sayesinde mekanı hızlı soğutma imkanı
  • Hava üfleme kanatçıkları ile sağ-sol ve yukarı-aşağı otomatik yönlendirme ile homojen hava dağılımı
  • Elektrikli ısıtıcı
  • Yüksek hava kalitesi için kolay bakımlı, uzun ömürlü yıkanabilir filtre
  • Sessiz çalışma özelliği
  • Kolay kullanım için özel tasarım LCD’li kontrol paneli ve dijital ekranlı kablosuz uzaktan kumanda
  • Çevre dostu ve yüksek verimli R410A soğutucu akışkan
  • Kolay montaj ve bakım

Bütün bu üstün teknik özelliklerinin yanı sıra Vitoclima 100-S konfordan taviz vermeden modern tasarımlı iç ünitesinin ergonomik yapısı ile az yer kaplar.

Satış öncesi ve sonrası tam hizmet paketi sunan Viessmann uzman servis ekibi ile ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak en uygun sistemi sunabilmek adına teknik keşif hizmeti de sunmaktadır.

Bölgenizdeki Viessmann ekibi klimanın ısıtma ve soğutma kapasitesinin yanı sıra olası ısı kayıpları ve mekanın özel ihtiyaçlarını hesaba katıp, size bunların göz önüne alındığı optimum çözüm sunmaktan memnun olacaktır.

İşletme maliyeti düşüklüğü, dayanımı ve yüksek performans ile Viessmann klimalar konforlu iklimlendirmenin en doğru çözümüdür.

Open chat